Skryté touhy v hlavě mužů

Každý muž má ve své hlavě různé sexuální představy a touhy. I když jsou rozdílné, pořád mají všichni jedno společné, a to jsou nesplněné touhy. I když je jim po sexuální stránce nic nechybí, pořád mají potřebu zkusit nové nebo neznáme věci. Na druhou stranu zajeté sexuální praktiky jsou super, ale po čase můžou působit nudně a stereotypně. Mnozí ale o tom nemluví před partnerkou otevřeně, a proto se jejich přání nevyplní.  Možná otevřenost sexuality ve vztahu je klíčová.

nahý muž

PROČ MUŽI NEMLUVÍ O CHOUTKÁCH, KTERÉ JSOU V JEJICH HLAVĚ SILNĚ ZAKOŘENĚNY?

Nemůžeme s jistotou tvrdit, že všichni MUŽI mohou nebo chtějí o svých touhách mluvit před svojí partnerkou. Je to danou hranicí mezi nimi nebo je za tím mnohem víc? Stydí se MUŽI za svoje lechtivé myšlenky, aby je ženy nesoudily? Nebo se bojí možného útoku, že je úchylák?

Faktem zůstává, že pokud MUŽ předem ví, že sexuální praktiky se mu nedostane, nezmíní se.

Možnou variantou je strach z předsudků, a proto svoje touhy nechávají ukryté hluboko v jejich mysli. Nemluví o nich, ale často na ně myslí nebo naopak je začnou vyhledávat někde jinde. Někde jinde, kde ucítí souhru sexuality, která je mu blízká. V ženách na jednu noc nebo po vzájemném uspokojení v milenkách. Zajímavostí je, že ve většina případech se MUŽ snadněji otevře před milenkou než vlastní ženou. Je to zajetým stereotypním manželským vztahem nebo častým odmítnutím?

Žena ve spodním prádle

V HLAVĚ SI POHRÁVÁ LECHTIVÁ MYŠLENKA S NORMALITOU ÚCHYLKY

Myšlenky, které se z neznámého důvodu MUŽŮM dostanou do hlavy, mohou vnímat rozdílně. Přemýšlí, zda jeho myšlenka je v toleranci s normalitou nebo překračuje hranici úchyláka. Strach ze sebe samotného, jaké myšlenky mu cestují v hlavě. Nebo je to něco, co je nové, lákavé, ale neumí se s tím poprat.

Sexuální představy a úchylky máme každý, i když si to nechceme přiznat. Nebylo by jednodušší, kdyby se MUŽI více otevřeli i za cenu odmítnutí? Na druhou stranu, není na škodu vyzkoušet něco nového, co může okořenit partnerský vztah. A jestliže jsou dané myšlence oba nakloněny, pak je to plusem a nemusí se bát označení za úchyláka.