A co když je problém ve vaší ložnici


Trápí vás potíže s erekcí a jste si dobře vědom, že jednou z hlavních příčin tohoto neutěšeného stavu je stres, a že úvahy typu jak koupit Viagru vám nepomohou? Užíváte na to dokonce bylinky, známé svými účinky na podporu testosteronu, kam patří například známý Kotvičník zemní či Maca peruánská, ale stále vám něco schází ke spokojenosti? Vnímáte to podobně se svou milující partnerkou a shodnete se na tom, že problémy vyvěrají z vaší ložnice? Možná máte pravdu, a tak se vyplatí na toto téma zavést delší rozhovor.

milenci u vody

Televize a notebook do ložnice nepatří – a dokonce ani mobil. Dejte si jasný závazek, že tyhle „krámy“ nesmí práh vaší milenecké ložnice překročit. Mimochodem, víte, že již řada lidí se úplně zbavila televize, a cítí se lépe? Mají více času na sebe i na milování, a žijí tvořivější a plodnější život. Nenechte si otravovat život neustálým sledováním e-mailů a SMS zpráv a před milováním se nalaďte něčím příjemným, například procházkou, projížďkou na kole nebo skvělou večeří.

partnerský pár

Barvy – kdo si nechá ložnici vybavit v převaze šedé a tmavých odstínů barev, nemůže se divit, že má sklony k depresím a k problémům s erekcí. Ložnice musí být prostorná, světlá a veselá. Dávejte tu přednost barvě žluté, která zvyšuje vitalitu a podporuje tvorbu spermatu, hráškově zelené, která podporuje cit a srdečnost a barvě růžové, což je barva lásky a milování.

Obrazy – pravděpodobně nebudete mít v ložnici zavěšený obraz s jelenem, jako staří lidé za socialismu, zřejmě budete mít jiný vkus. Ovšem buďte prozíraví a do ložnice si raději žádné obrazy nedávejte. Nehodí se tam ani fototapeta, a víte proč? Jakýkoli motiv totiž při sexu na sebe stahuje pozornost, a vy se pak plně nesoustředíte na svou milenku. Ideální jsou zcela prázdné barevné stěny, nejlépe v lehkých odstínech růžové nebo žluté, což jsou barvy lásky, které umocňují sexuální prožitek. Podobně působí i většina živých květin, například růže nebo karafiáty.