Hodně peněz

Tedy ten milion jsem vybral jen namátkou. Protože ta částka může být vyšší, stejně jako nižší. A to se nám na hlavu jen tak nevysype. Jistě, můžeme vyhrát ve sportce, nebo dědit, ale to jsou jen krajní možnosti, které se nestávají obden. Takže se raději budeme spoléhat na sebe.

Když to pak probereme ze všech stran, dojdeme k jedinému možnému závěru, totiž půjčce. Nuže až objedeme všechny z rodiny a kamarády, a budeme se vracet, zjistíme, že máme tak akorát na tu cestu, kterou jsme zaplatili. Jako na potvoru všichni ještě včera měli. Kdybychom přijeli včera, mohli bychom mít dohromady tak šedesát milionů. Možná více. Jenže právě včera se každému naskytlo to a ono, nebo zrovna právě půjdou kupovat tu chatičku, tu autíčko, nebo se jen bortí na domečku střecha a je třeba investovat. Prostě, jsme tam kde jsme byli na začátku, jen jsme utratili za cestu. A je to.

kreslené peníze

Zdá se, že cesta ven nevede, ale co, řekneme si a vypravíme se tam, kam se nám vůbec nechce, protože nás odrazuje spousta dokladů a také ne zrovna čisté svědomí. Kdysi jsme se opozdili s jednou splátkou a pak na ni zapomněli. Věřitel hudlal v dáli něco o nějakém registru, ale tehdy vám to bylo jedno. Půjčka zaplacena byla a vy jste netušili, že ji budete chtít zase. Takže se jde do banky.

Chovali se vcelku slušně i při tom vyhazování. Záznam v registru pochopitelně našli a vůbec se jim nelíbil. Ani trošku. Proto jste ve vší slušnosti vylítli jako špinavé prádlo a brzdili to až nosem o strom. A je to úplně…

Ne, není. Ještě existuje poslední možnost a tou je nebankovní půjčka bez registru. Zde se totiž jedná se zájemcem o půjčku poněkud jinak. Velká většina žadatelů zde naprosto v klidu uspěje i když je z deseti bank vyhodili. A bez registru, jak psáno výše.

kalkulačka

I vy to můžete vyzkoušet. Spokojenost jiných je zárukou toho, že můžete uspět také, stejně tak, jako uspěli i oni.