Hypotéky bez registru pro firmy a podniky

Hledáte podnikatelský úvěr? Nechcete zbytečně přeplácet? Chcete vše vyřídit jasně, stručně, srozumitelně a hlavně rychle? Potřebujete peníze do dvou dnů? V tom případě to nebude problém. V některých případech je dokonce můžete mít i do 24 hodin. Musíte někam dojíždět? Jak bude probíhat vyřízení? Celé vyřízení sjednáme po internetu, takže nemusíte nikam chodit, vše se dá vyřešit z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře. Pokud jste firma, máme speciální podnikatelské úvěry s nízkou úrokovou sazbou a dlouhou dobou splácení od jednoho roku až po 30 let. Splátky se dají rozpočítat tak, aby Vám to měsíčně hezky vycházelo a nedostávali jste se do zbytečných finančních potíží.

notebook a mobil

Podnikatelské úvěry jsou zde pro firmy a podnikatele. Se získanými financemi se hradí faktury, nedoplatky, úhrady, běžné potřeby, ale také nedoplatky na OSSZ, VZP, na finančním úřadu, můžete je použít na investice do podnikání, nákup strojů nebo zařízení, ale také na vyplacení společníků, na vyplacení dluhů, exekucí, oddlužení majetku a mnoho dalšího. Pro všechny tyto účely je zde hypotéka bez registru hypoteka-bez-registru.net

Jestliže jste občan a hledáte pouze hypotéku, u které budete ručit nemovitostí, ale bez toho, aby Vaše jméno někdo projížděl registry, pak musíte hledat pod názvem nebankovní hypotéka.

spokojený podnikatel

Firmy a podniky mívají ty samé problémy, ale u těchto orgánů se bude jednat o hypotéku bez registru. Samozřejmě nebankovní, protože ji získáte od nebankovní společnosti. Ručíte nemovitostí, jako je dům, hala, komerční budova nebo pozemek. Získat můžete až 70% z odhadu nemovitosti. Nízká úroková sazba přispěje k nízkým měsíčním splátkám. Velkou výhodou je tolerance záznamů v registrech a to jak v registrech bankovních, tak i nebankovních.

Vše je bez poplatků předem. Kdykoliv můžete předčasně půjčku během splácení doplatit a to bez sankcí nebo pokuty.