Jak ušetřit co nejvíce peněz?

Každý miluje nakupování ve slevách, je to totiž způsob jak co nejvíce ušetřit peníze. Nijak jinak ani ušetřit nemůžeme, jediná možnost je pak si zkrátka nekoupit to, co chceme a trochu se omezit, ale když už si něco koupit musíme, tak je doporučeno nakupovat ve slevách, protože tam se fakt dá ušetřit hodně peněz. Musíte ale vědět, kdy se zboží standardně zlevňuje a kdy třeba takové slevy bývají. V klasických obchodech se slevy konají většinou od středy a bývají prakticky na všechno. To ví samozřejmě hlavně důchodci a jít v tento den nakupovat je prakticky sebevražda.

sleva

Slevy však nemusí nutně dávat obchody přímo na určité zboží, ale jde to i online. Bývají většinou k dispozici takzvané slevové kupóny nebo About You slevové kódy Zeleneslevy.cz, které buď dostanete vy za nějakou objednávku či za pravidelný nákup, nebo je dostane nějaká známá osobnost v rámci spolupráce, což je mnohem častější. Takže pokud chcete nakoupit s velkou slevou, podívejte se na sociální sítě nějakých známých lidí a možná na nějaký kód narazíte.

slevy

Další možnost je také hledat slevové kódy na internetu, například stránka Zelené slevy je ideální volba, máte tam totiž všechny slevy na jednom místě a nemusíte prakticky hledat vy, oni vám to všechno najdou a hodí na jedno místo, takže vy si jen vyhledáte na jaký obchod chcete slevu a vyjedou vám kompletně všechny slevy, které jsou za daný okamžik aktuální a můžete je využít. Dá se tak dost ušetřit, ale záleží, jaký kód a jaká sleva to je. Může to být sleva jen na určité zboží, takže třeba neušetříte nic, nebo to může být sleva na celý nákup, ať už si koupíte cokoliv. Musíte se ale každopádně pořádně dívat, na co sleva je, ať nejste zbytečně naštvaní, že jste si vybrali špatný kód a nechali jste se tak nachytat. Když jsme u toho, někdy se stane i v kamenné prodejně, že je zboží označeno jako ve slevě a přitom takovou cenu mělo i předtím. Na to si dávejte pozor.