Moderní menstruační pomůcky

Menstruace je období, kdy se žena potřebuje cítit chráněná. Vložky a tampony jsou hygienické pomůcky, které používají ženy na celém světě již od úplně první menstruace. Většina z nich je ale bělená chlorem, a mohou pouštět vlákna, která zůstávají v těle. Proběhly různé studie na toto téma a výsledkem bylo, že tyto pomůcky mohou způsobovat zdravotní potíže. Proto část žen hledá náhradu za tyto pomůcky, které jim nemusí vyhovovat. Pokud chcete něco zdravotně nezávadného, máte na výběr:

  • Menstruační kalíšek
  • Houbičku
  • Kalhotky

vložky a tampony

Houbička není úplně rozšířená, protože funguje jako tampon, ale po použití se vypere. Některým ženám to úplně nevyhovuje, a proto raději sahají po alternativách.

Kalíšek funguje obdobně jako tampon, ale tekutina se nevsakuje. Kalíšek je potřeba vylít, důkladně omýt a zavést zpět. To pro mnohé ženy může být velmi nekomfortní, pokud mají silnější menstruaci a ani ten největší kalíšek nevydrží tak dlouho jak potřebují.

Kalhotky se nosí místo běžných kalhotek a díky tomu, že jsou vyrobeny z několika savých vrstev, vydrží několik hodin. Nemusíte se obávat zápachu ani přetečení. Jsou vyrobené speciálně k menstruaci, takže vydrží hodně. Po výměně se jednoduše vyperou na jemný program a můžete je používat dál.

bílé kalhotky

Jaká je za menstruační kalhotky cena Myfemini? Na výběr u nás máte z několika střihů, barev a velikostí. Kalhotky jsou pro slabou i velmi silnou menstruaci a liší se podle počtu vrstev. Kalhotky stojí od 699 Kč až po 999 Kč podle síly menstruace. Vyzkoušejte třeba brazilky nebo kalhotky s vysokým pasem. Slušet vám budou i kalhotky v krajkovém provedení. Nabízíme více druhů, aby si každá žena našla takové kalhotky, které jí budou nejpohodlnější a oproti konkurenci nabízíme lepší ceny. Přejděte na zdravotně nezávadné, moderní a ekologické pomůcky, které jsou levnější než jednorázové.