Kdo má tažné zařízení, stává se více nezávislým

Koule za autem, jak se přezdívá tažnému zařízení, je nesmírně užitečná technická pomůcka. Můžete ji využívat po celý rok k nejrůznějším účelům, a to jak pracovním, tak i pro plánování vašich volných dnů.

Stěhování

Stěhovací firmy dnes dovedou zákazníkům vyhovět i v situacích skutečně bizarních, kdy je ve hře např. obrovská palma ze skleníku v botanické zahradě nebo tropické akvárium, jehož rozměry i hmotnost přesahují běžné velikosti nádrží v obývacích pokojích. Tehdy má samozřejmě taková zakázka význam a s velkou pravděpodobností si s ní amatéři neporadí.

tažné zařízení

V běžných situacích stěhování bytů či domů v objemu předmětů, kam patří koberce, nábytek a věci zabalené v krabicích, si však můžeme vystačit sami, pokud máme v blízkosti šikovné pomocníky a samozřejmě vůz s tažným zařízením Fabia II. Nepotřebujete ani přívěsný vozík, ten lze pronajmout na několik hodin či na celý den za poměrně nízkou částku a tak lze ušetřit na stěhovací firmě i několik tisíc korun.

přívěsný vozík

Dovolená

Mnozí z nás přestávají důvěřovat různým společnostem i jednotlivcům, kteří zajišťují či zprostředkovávají ubytování a program pobytových nebo hvězdicových zájezdů, jde o to, že čím více lidí je do toho zapojeno, tím větší pravděpodobnost nějakého problému. Může to souviset s ubytovací kapacitou, špatnou organizací a komunikací, s různými restriktivními opatřeními atd. Zkrátka není nad to naplánovat si dovolenou po svém a spoléhat se pouze na vlastní schopnosti a možnosti.

Máte-li tažné zařízení, máte v ruce trumfové eso, neboť můžete využít nosiče jízdních kol, přívěsného vozíku s nástavbou pro převážení lodí, nebo třeba obytného karavanu. Tímto způsobem lze cestovat i s přívěsem na jachtu anebo převážet vlastního koně tam, kde vám vaši přátelé v nějaké zajímavé lokalitě poskytují ustájení a možnost výcviku nebo vyjížděk po okolí.