Změna je život

Skvělým řešením jsou tekuté tapety. Takzvané tekuté tapety, tekuté bezešvé tapety, textilní tapetovací směs, plastický štuk, stříkané bavlněné tapety jsou vlastně textilní omítkou, která Vás svými vlastnostmi velice mile překvapí.

Tato technologie má svůj původ v Japonsku, od roku 1989 se aplikovala již i v České republice. Textilní omítky firmy Colortap jsou tvořeny přírodními vlákny, lepidlem rozpustným ve vodě a s příměsí zvýrazňujících prvků. Tato směs je dodávána v sáčku jako suchá substance. Tuto substanci lze po rozmíchání s vodou nanášet na jakékoliv povrchy v interiéru. Aplikaci zvládnete klidně i sami. Budete potřebovat jen základní pracovní pomůcky jako je kbelík a plastové hladítko nebo pistoli na stříkání omítek. Po rozmíchání je zpracovatelnost substance až dva dny. Budete mít tedy dostatek času si s omítkou pohrát.

štuk schodiště

Výhody textilních omítek:

  • Skvěle kryjí nerovnosti a nedokonalosti vnitřních omítek včetně trhlin
  • Zvyšují tepelnou a zvukovou izolaci místnosti
  • Barevná stálost a hygienická nezávadnost
  • Textilní omítka je prodyšná na rozdíl od klasických tapet
  • Nanášet textilní tapety můžete na jakékoli povrchy
  • Případné škrábance nebo nerovnosti můžete kdykoli později opravit

Textilní omítky naleznou uplatnění v interiérech domácností, ale i díky svému luxusnímu vzhledu jsou aplikované v hotelích nebo prestižních firmách. Tyto tekuté tapety Colortap dokonale oživí interiér a perfektně vyniknou.

štuk dveře

Jako oživení interiéru můžete tekuté tapety nanášet jen na předem vytyčená místa, kde vám vznikne plastický tvar. Příkladem jsou štuky kolem dveří nebo oken. Můžete si tak zvýraznit místa pro rámečky s fotografiemi svých nejbližších nebo jinou Vámi zvolenou plochu.

Tapety nabízí firma Colortap, která má svou prodejnu ve Fryštáku. Kde Vám rádi vše vysvětlí a ukážou. Můžete si také objednat zdarma vzorník textilních tapet.