Kryt na mobil Huawei P20 Lite může mít podobu kapesního kalendáře

Dejte přednost knížce

Začněme nevýhodami – nemáme v úmyslu vás nutit do něčeho, co by vám nepřineslo užitek, ale naopak problémy, a tak se sluší být upřímní a rozepsat se i o nevýhodách tohoto řešení. Předně jde o to, že telefon držíte v ruce tak, že připomíná držení otevřené knihy. Přední desky můžete buď zaklopit vzad, anebo mít desky rozevřené, jak to bývá u knih. V druhém případě to znamená být obratní a počínat si opatrně, aby vám přístroj nevypadl z ruky, výhodné je přidržovat jej druhou rukou. Flipová pouzdra se zhotovují z eko-kůže, tedy velmi kvalitního a odolného materiálu, který však není tak dobře přilnavý k pokožce, jako třeba silikon. Vypadnutí telefonu z ruky bývá bohužel častou „závadou“, což může vést i k poškození displeje.

focení s mobilem

A co výhody – množství výhod naštěstí převažuje. Tou první je vzhled spojený s funkcionalitou. Telefon je chráněný ze všech stran, uvnitř je vložen do silikonové vložky (vaničky), takže je zabezpečený proti odření, nečistotám, zvláště pak mastnotě lidského potu, prachu a nečistot ulpívajících na rukách při každodenní práci s mobilem.

Z vnitřní strany předních desek se nachází několik přihrádek pro odkládání bankovek a dokladů, anebo poznámkových papírků, z vnější strany lze k pouzdru připnout i tužku nebo propisku, což se může hodit, když telefon v nevhodné chvíli vypoví službu.

rozbitý telefon

Vzhled flipového krytu Huawei P20 Lite zaujme na první pohled svou elegancí, telefon vypadá jako malý zápisník, kalendář, knížka či památník a ať jej odložíte kdekoli, anebo s telefonem pracujete v jakékoli společnosti, vždy půjde o stylový doplněk k vašemu outfitu. Výhodná je i samotná cena, jde o zanedbatelné položky v rodinném či soukromém rozpočtu, v podstatě spotřební zboží, můžete mít pouzder několik a střídat je podle nálady či prostředí podobně, jak tomu bývá u triček a kalhot.