Smíchovské nádraží

Každý snad zná v Praze Smíchov. Především je zde takový uzel městské hromadné dopravy a v podstatě si každý může vybrat dopravní prostředek, který ho poté doveze na jeho zvolené místo. Vzhledem k tomu, že skutečně je zde metro, vlakové nádraží, autobusové stanoviště přijíždějících busů z různých končin, jen skok na tramvaj, tak se zdá, že najít si ubytování v téhle části nebude vůbec špatný nápad. A k naší radosti nemusíme ani dlouho hledat a pobyt si lze rezervovat v Hotelu na Praze 5. On-line nabídka nám ukáže volné a dostupné ubytování, včetně možností, podle toho kolik volných míst budeme potřebovat. Standardní ubytování je možno využít i větší skupinu lidí, například studentů, kteří potřebují nebo hledají přespání v Praze, v dobách zkouškového období, případně nějakých kurzů.

ubytování pro více studentů – palandy

Okolí penzionu

V podstatě je odsud slušná dostupnost kamkoliv a díky tomu je to skvělý výchozí bod i na případné výlety nebo na procházku Prahou. Jen skutečně pár kilometrů nás dělí od Petřínské rozhledny a sousedícího Pražského hradu. Obě dvě místa stojí rozhodně za návštěvu a navíc ve dnech kdy všechno kvete, tak je zde velmi krásný výhled, ale i možnost obdivovat jiné kouty hlavního města, které rozhodně potěší. Po návratu zpět nás čekají upravené pokoje s veškerým vybavením, a kdo chce skutečně soukromí a komfort, tak nebude litovat rezervace celého apartmánu. Pro větší skupinu se vyplatí pokoje o více lůžkách.

student na posteli

Potřebujete sál? Není třeba nikam dojíždět

Někdy je potřeba konferenční místnost k nějaké například podnikové prezentaci. Není třeba hledat jiná místa, když hostel v Praze 5 nabízí tyto prostory. Zde máme všechno pěkně na dosah ruky. V ceně ubytování je snídaně a poté se lze odebrat do společenských prostorů. A ani večery nejsou špatné, protože se dá v klidu posedět v místní restauraci či za teplých večerů venku na terase a ochutnat místní pivo, které se vaří jen kousek od místa ubytování. Kdo neholduje pivu, tak může navštívit místní bar a v podstatě probrat celodenní zážitky.