Ubytování v centru Prahy za hubičku

Chystáte se v brzké době vyrazit na výlet do Prahy, a řešíte otázku bydlení? Najít slušný hotel nebo penzion s dobrou polohou a za lukrativní cenu není vždy úplně jednoduchým úkolem. Hotely se mnohdy pohybují v tisícikorunových částkách za noc, penziony na tom občas bývají lépe, avšak disponují zase horší polohou. Jak takovou situaci tedy vyřešit? Alternativou pro vás může být ubytovna v Praze, která představuje způsob, jak se ubytovat přímo v centru, avšak platit naprosté minimum.

prašná brána v noci

Vlastní sociální zařízení a kuchyně

Spousta lidí si pod pojmem ubytovna představí jen to nejhorší. Dnes to však vypadá úplně jinak. Standardní pokoje budou vybavené funkčním a kvalitním nábytkem, k dispozici budete mít vlastní toaletu i sprchu. Nemluvě o kuchyni, kterou budete moci využívat dle svých potřeb. Čeká vás tedy soukromí, pokoj sdílet s nikým nemusíte. k dispozici máte samozřejmě více typů jednotek, záleží tedy, jestli se chcete co nejvíce uskromnit a co nejvíce ušetřit, nebo jestli vám nevadí připlatit si pár stovek korun za větší luxus. Zapomeňte však tak jak tak na tisícikorunové sumy, ty tu nenajdete.

Výborná poloha je největším benefitem

Největším benefitem ubytovny je však bezesporu její poloha. Pokud chcete mít v blízkosti metro, pomocí kterého se dostanete ke všem významným místům našeho hlavního města, určitě oceníte žádanou lokalitu v okolí Černého mostu. Během pár desítek minut můžete stát na Karlově mostě, procházet se po Václavském náměstí anebo obdivovat krásná panoramata otevírající se z Pražského hradu. Všude to budete mít zkrátka blízko, a zároveň se vyhnete nepříjemnému ruchu. Umíte si představit lepší polohu?

kniha na posteli

Ubytování v centru Prahy za velmi dostupnou cenu pro každého

K dispozici kvalitní vybavení pokoje, vlastní koupelna, toaleta, ale i kuchyně

Již od pouhých 200 korun za den