Vyhledávají muži trvalý vztah nebo sexuální partnerství?

Co podle vás v dnešní době muži více vyhledávají? Ženu pro život v roli manželky a hospodyně nebo spíše milenku a sexuální partnerku? Žijeme v době, kdy nic není zakázané. Sex na jednu noc? Ano, proč ne. Obě strany si užijí, po společné noci odejdou a je malá pravděpodobnost, že se ještě někdy uvidí.Toužebný pohled.jpg
Muž vs. Žena. Je sexuální partnerství dobrou cestou ke štěstí?
Představte si situaci. Potkáte atraktivního mladého muže, po letmých pohledech se dáte do řeči a v objetí alkoholu společně strávíte noc. Po dlouhé konverzaci si vyměníte kontakty, propíšete dlouhé dny a dojde na pár schůzek. Vy očekáváte v prohloubení vztahů, ale on vám s nadšením nabídne pouze sexuální vztah. Jelikož vy o tyto skvělé chvilky nechcete přijít, nabídku přijmete. A co je tedy dál? Odpověď je prostá a jednoduchá. Jste žena na telefonu, i když si to nechcete přiznat. Váš objev napíše ohledně schůzky a vy jste štěstím bez sebe. Vypijete pár sklenic vína, proběhne rozhovor o uplynulých dnech a „jdete na věc“.  Po ukončení se s klidem a uspokojením oblečete, jdete domů a druhý den očekáváte zprávu. Ta ale nepřijde. Jediné, co se k vám dostane je email s týdenním odstupem: „Co děláš dnes večer?“ A jak se v takové situaci zachováte? Jako vždy, odpovíte ano. A takhle to může trvat třeba i celý rok.Těžká dostupnost.jpg
Mužská přesvědčivost a ženská poslušnost
Ženská naivita je v tomhle směru naprosto nepřekonatelná. Myslíme si, že dokážeme určitého muže změnit, že náš šarm ho natolik okouzlí a nebude chtít nikoho jiného. V hlavě si malujeme různé scénáře, ale k našemu zklamání, ani jeden z nich se nestane realitou. Nejčastěji vztahujeme provinění na sebe, ale v tomto případě je opak pravdou. My žádnou vinu na svých bedrech neneseme, jsme jenom lidská duše, co našla citový vztah k opačnému pohlaví a nechceme se ho vzdát, tudíž pro to uděláme cokoliv. V tomto případě si zahrajeme roli sexuální partnerky.
Otázky zní následovně:
Proč se sebou ženy nechávají takto zametat? To už na světě nezbylo alespoň pár chlapských duší, co by chtěli ženu jen pro sebe? Aby celé okolí vědělo, že k nikomu jinému nepatří a je hrdý, že ji má? Co udělat, abychom si nepřipadaly jak dívky z nočních podniků?
Těchto otázek je nespočet a mohli bychom pokračovat dále. Musíme si však uvědomit jednu věc, a to, jak dlouho jsme ochotné tento přístup tolerovat.