Přesto, že se zdá dnes samozřejmé, že svojí potřebu vykonáváme v pohodlí a teple svého domova, nebylo tomu vždy. Naši předkové byli zvyklí, že museli za svou hygienickou potřebou zdolávat i nemalé vzdálenosti. A to v mrazu, závějích nebo v dešti. WC bývalo postavené na hnojišti, kde se odhazoval nejen odpad z chlévů, ale […]